Dominika Selerska

Jestem psychologiem, ukończyłam studia w tym zakresie na Uniwersytecie Szczecińskim. Studia seksuologiczne odbyłam na warszawskim SWPSie pod okiem najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Zawodowe doświadczenie zdobywałam podczas praktyk w Zdroje, pracy z dziećmi, młodzieżą z pieczy zastępczej oraz rodzicami zastępczymi, a także współpracując z wymiarem sprawiedliwości w charakterze biegłego sądowego. Jestem wykładowcą w Wyższej Szkole Humanistycznej w Szczecinie.

Seksualność człowieka traktuje jako jeden z najbardziej naturalnych aspektów jego życia. Nie ma w nim miejsca na ocenę czy represję. Staram się aby każde spotkanie było przyjazne, konkretne i ukierunkowane na wspieranie w odszukaniu jakości i przyjemności jakie mogą płynąć z poznania i zaakceptowania swojej seksualności.

Zapraszam wszystkie osoby zmagające się z trudnościami w obszarze seksualnym, a także chcące poznać lepiej siebie i swoje potrzeby. Zachęcam również do spotkania rodziców mających wątpliwości co do przebiegu rozwoju psychoseksualnego swoich dzieci lub chcących, w bezpiecznych warunkach, nauczyć się w jaki sposób mogą wspierać w sposób pozytywny ich rozwój, a także w jaki sposób rozmawiać z nimi o seksualności.