Natalia Kotyk

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalności klinicznej. Oprócz studiów magisterskich jestem absolwentką dwóch kierunków studiów podyplomowych. Pierwszy z nich to Przygotowanie Pedagogiczne (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy), drugi natomiast to Seksuologia Kliniczna - Opiniowanie, Edukacja, Terapia (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).

Swoje doświadczenie zdobywałam odbywając praktyki w szpitalach psychiatrycznych, m.in. w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Centrum Medycznym Gizińscy w Bydgoszczy.

Swoją własną praktykę zawodową rozpoczęłam od świadczenia usług w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu.

Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas współpracy z wymienionymi ośrodkami pozwoliło mi na zbudowanie warsztatu, przy użyciu którego trafnie dokonuję diagnozy i pomagam moim Klientom.

Moje główne obszary pracy jako psycholog to:

  • diagnoza psychologiczna,
  • wsparcie psychologiczne,
  • interwencja kryzysowa.

Moim zadaniem w Centrum Psychoterapii i Coachingu Synergia jest przede wszystkim dokonywanie identyfikacji problemu, postawienie diagnozy i na jej podstawie, opracowanie planu dalszej pomocy.

Natalia Kotyk