Psycholog online

Psycholog online

Psycholog online

prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i małżeństw, psychoterapię rodzinną oraz szkolenia i coaching. Psychoterapie proponowane przez psychologa online są jedną z metod leczenia zaburzeń natury psychicznej, opartą o kontakt międzyludzki. Psycholog online specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla szerokiego grona odbiorców. Priorytetem psychologa online podczas prowadzenia szkoleń jest rozwój osobisty i kompetencje psychologiczne.

Psycholog online

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie do psychologa online.
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do psychologa online!

Psychoterapia online, Najlepszy psychiatra Szczecin, Najlepszy Psycholog Szczecin, Terapia rodzinna Szczecin, Terapia uzależnień

[su_panel background=”#eaeaea” border=”1px solid #f5f5f5″ padding=”25″]

Sesje ONLINE

W związku z koronawirusem niektóre osoby mogą odczuwać niepokój lub smutek, a gorsze samopoczucie może wpływać na różne obszary życia codziennego. Dlatego dbając o Państwa samopoczucie prowadzimy także sesje on-line, bez wychodzenia z domu. Taka wizyta jest wygodna, a co najważniejsze bezpieczna.

Dbając o klientów odwiedzających nasze gabinety informujemy, że zwiększyliśmy bezpieczeństwo i troskę o Państwa zdrowie ,zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia.

[/su_panel]