Psycholog Szczecin

Centrum Psychoterapii i Coachingu.

prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i małżeństw, psychoterapię rodzinną oraz szkolenia i coaching. Psychoterapie proponowane przez Psychologa Szczecin są jedną z metod leczenia zaburzeń natury psychicznej, opartą o kontakt międzyludzki. Psycholog Szczecin specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla szerokiego grona odbiorców. Priorytetem Psychologa Szczecin podczas prowadzenia szkoleń jest rozwój osobisty i kompetencje psychologiczne.

Psycholog Szczecin

Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. W skład zespołu wchodzą: psycholog, psychoterapeuta, doradca rodzinny, pedagodzy, coachowie, trenerzy biznesu.

Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji w języku rosyjskim i ukraińskim

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie do Psychologa Szczecin.
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do Psychologa Szczecin!

Psycholog Szczecin – Sesje ONLINE

W związku z koronawirusem niektóre osoby mogą odczuwać niepokój lub smutek, a gorsze samopoczucie może wpływać na różne obszary życia codziennego. Dlatego dbając o Państwa samopoczucie prowadzimy także sesje on-line, bez wychodzenia z domu. Taka wizyta jest wygodna, a co najważniejsze bezpieczna.

Dbając o klientów odwiedzających nasze gabinety informujemy, że zwiększyliśmy bezpieczeństwo i troskę o Państwa zdrowie ,zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia.

Psycholog onlinePsychoterapia onlineNajlepszy psychiatra SzczecinNajlepszy Psycholog SzczecinTerapia rodzinna Szczecin