Terapia rodzinna Szczecin

Terapia rodzinna Szczecin

prowadzi psychoterapię indywidualną, psychoterapię par i małżeństw, psychoterapię rodzinną oraz szkolenia i coaching. Psychoterapie proponowane przez terapię rodzinną Szczecin są jedną z metod leczenia zaburzeń natury psychicznej, opartą o kontakt międzyludzki. Terapia rodzinna Szczecin specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń dla szerokiego grona odbiorców. Priorytetem terapii rodzinnej Szczecin podczas prowadzenia szkoleń jest rozwój osobisty i kompetencje psychologiczne.

Terapia rodzinna Szczecin

Umów termin wizyty lub zapisz się na szkolenie do terapia rodzinnej Szczecin.
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do terapii rodzinnejTerapia uzależnieńTerapia parGabinet Psychoterapii SzczecinTerapia systemowaTerapia behawioralna Szczecin!

[su_panel background=”#eaeaea” border=”1px solid #f5f5f5″ padding=”25″]

Sesje ONLINE

W związku z koronawirusem niektóre osoby mogą odczuwać niepokój lub smutek, a gorsze samopoczucie może wpływać na różne obszary życia codziennego. Dlatego dbając o Państwa samopoczucie prowadzimy także sesje on-line, bez wychodzenia z domu. Taka wizyta jest wygodna, a co najważniejsze bezpieczna.

Dbając o klientów odwiedzających nasze gabinety informujemy, że zwiększyliśmy bezpieczeństwo i troskę o Państwa zdrowie ,zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia.

[/su_panel]